.

.

Rubie е Костим во машка Крв Линија Возрасни Темно Принцот Костим

Rubie е Костим во машка Крв Линија Возрасни Темно Принцот Костим

DEN 1572.72

Износ
Во продавницата.

100% Синтетички.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие.Средновековниот период благородна господ костим.Туника, кејп, појас и подигање на врвот.Костимот меч и други период додатоци достапни одделно од Рубини Костим Компанија.Најдобро се вклопуваат во машка јакна големина 44-46. Вештерки да wenches да вампири да vagrants, од Грејсленд да галаксии далеку, далеку, Рубини е сигурен да им понуди на сезонски елементи, за да ги инспирира и забавува секој период од годината.Со костими направени за години преку плус големина возрасни, Рубини е поштеден напор да ги донесат нивните клиенти најголемата збирка на лиценцирани и традиционални костими, додатоци и новина декор предмети кои се достапни насекаде.Дали за Божиќ, Mardi Gras, Велигден, Св. Патрик е Ден, ноќта на Вештерките, или само се игра време - Рубини ви се покриени!Семејство во сопственост и семејството управувани, Рубини има секогаш се фокусирани на доведување на вашето семејство на костими предмети што навистина сакате од целиот свет.Од нивните 2 милиони квадратни метри објект во Њујорк Рубини работи секој ден да биде иноватор во двете производство и дизајн на страшно, смешна, историско и митско ансамбли костими и реплики.Значи, од вештерки да wenches да вампири да vagrants, од Грејсленд да галаксии далеку, далеку, Рубини е сигурен да им понуди на сезонски елементи, за да ги инспирира и забавува секој период од годината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите