.

.

Oyalma Зима Куче Облека Пријатна Топла Јакна Грб Куче, Мачка Фустани Божиќ Принцеза Партија Црвениот Елен Фустан Облека Милениче Неколку Облека - Б - M

Oyalma Зима Куче Облека Пријатна Топла Јакна Грб Куче, Мачка Фустани Божиќ Принцеза Партија Црвениот Елен Фустан

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

1. Направени од високо-квалитет на ткаенина, тоа е мека во раце и да се направи миленичиња се чувствуваат удобно. 2. Со исклучителна занает, тоа е издржлив и носат-отпорни, има долг животен век. 3. Дебелината е правото да се задржи на кучето топло додека се може да се направи куче не се чувствуваат ограничени. 4. Црвениот фустан е добар украс за куче девојки да ги направи повеќе модерен, и тоа е многу погоден за Божиќ и други настани, како што е секојдневно носење, одење, фотографија. 5. Тоа е голем дар за вашето домашно милениче, тоа ќе се допаѓа ова палто многу.Опис на производот : Материјал : polyester Color : Red Size : XS/S/M/L/XLFeatures : 1. Направени од високо-квалитет на ткаенина, тоа е мека во раце и да се направи миленичиња се чувствуваат удобно.2. Со исклучителна занает, тоа е издржлив и носат-отпорни, има долг животен век.3. Дебелината е правото да се задржи на кучето топло додека се може да се направи куче не се чувствуваат ограничени.4. Црвениот фустан е добар украс за куче девојки да ги направи повеќе модерен, и тоа е многу погоден за Божиќ и други настани, како што е секојдневно носење, одење, фотографија.5. Тоа е голем дар за вашето домашно милениче, тоа ќе се допаѓа ова палто многу.Пакет содржи : 1 x милениче coat Notes : Известување!!!1.Две нозе облека ќе биде предмет на градите.2. Четири нозе облека ќе биде предмет на должината.3. Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm.4. Назад должина не вклучува опашката.5.Ако вашето куче е мерења падне помеѓу две големини, ве молиме изберете поголем големина.Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме оставете малку разлики поради прирачник за мерење.3. 1.00 cm=0.39".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите