.

.

ZDSS Облека & Додатоци за Миленичиња, Облека за домашни Миленичиња Jumpsuit Chihuahua Боксер домашни Миленици, Кучињата Облека Одговара за Мали Средни Кучиња Кутре Облека Куч

ZDSS Облека & Додатоци за Миленичиња, Облека за домашни Миленичиња Jumpsuit Chihuahua Боксер домашни Миленици,

DEN 2179.20

Износ
Во продавницата.

Материјал : Волнени.Лесно да се мијат и се суши.Држи вашето домашно милениче куче потопол и повеќе слатки.Таписерии изработка, отпорни на абење и долг животен век.На џемпери се мали во големина и не се погодни за големи кучиња.Големина table Size Гради - Должина - Препорачуваме weight XS - 9.78" - 5.91" 1.3-2.4 lb / 0.6-1.1 килограми 11.32" - 7.09" 2.4-4.0 lb / 1.1-1.8 kg M 13.01" - 9.01" 4.0-6.1 lb / 1.8-2.8 kg L - 15.36" - 11.02" - 6.1-8.8 lb / 2.8-4.0 kg XL- 17.73" 12.99" - 8.8-12.6 lb / 4.0-5.75 kg XXL - 19.70" - 14.96" - 12.6-16.3 lb / 5.75-7.45 kg Note : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку разликата во големината,ви благодариме.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Ние се одржи висок стандард на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важно.Твое е дефинитивно нашата најголемата мотивација! ! !.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите