.

.

Beistle Cinco De Mayo Мексиканската Fiesta Serape Poncho Костим Додаток, Една Големина, различно обоени, 54 x 30

Beistle Cinco De Mayo Мексиканската Fiesta Serape Poncho Костим Додаток, Една Големина, различно обоени, 54

DEN 228.00
DEN 331.20
-31 %

Износ
Во продавницата.

Вклучува 1 Ткаенина Serape во пакет.Една големина одговара најмногу ќе одговара на повеќето возрасни лица.Изработени од 100% полиестер платно.Мерки околу 54 инчи, широк од 30 инчи висок.Забава погоден за носене објект за Fiesta партија.На Serape е различно обоени со отворен отворот за главата да оди преку.Тој е направен од 100% полиестер.На serape мерки околу 54 Инчен широк од 30 Инчи висок и е една големина одговара на повеќето.Носат serape на вашиот следен fiesta партија.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите