.

.

Удобен Час Farmhouse Колекција 9 Смола Еленов Порибување На Закачалка, Браун

Удобен Час Farmhouse Колекција 9 Смола Еленов Порибување На Закачалка, Браун

DEN 619.44

Износ
Во продавницата.

Цврсти и тешки парче, седи и на публикации, скалило случај, камин врвот, и др.Направена во убаво детали, Димензија : 9 инчи Ширина x 4 инчи Длабочина x 9 инчи Висина.Материјал : polyresin, сите рачно изработени и обоен, железна кука со посебен слој за да се избегне рѓа и да се носат.Ново објавени Божиќ колекција - секој кој добива овој подарок ќе го сакам многу како убав Божиќ декоративни додаток.Пакет : секое парче завиткани во polyfoam и супер безбедно спакувани во поштенско сандаче.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите