.

.

CUXWEOT Фудбалски Топки и Цели Сопствени Божиќ Чорапи Персоналните Чорапи Чорапи Име Божиќ Подарок Семејство Руно 17.52 x 7.87 Инчен

CUXWEOT Фудбалски Топки и Цели Сопствени Божиќ Чорапи Персоналните Чорапи Чорапи Име Божиќ Подарок Семејство

DEN 237.36

Износ
Во продавницата.

Голем Личен Подарок : Секој божиќ чорапи околу 17.Одличен Подарок : Не само што голем празник декорација, исто така може да се направи фантастичен Божиќ подарок за вашето семејство,пријатели, соседи,ученици,наставници,соработници.Издржливи и перат,обновливи и лесно укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба.Убав : Традиционални и класичната Божиќ елементи,убаво празнично објект за појавување на Божиќ дрво и прекрасен начин да им даде подароци оваа сезона,забава за целото семејство.Повод : Тоа е одличен божиќ порибување да ги красат вашата камини,mantel,скалило случај,елка,на крајот на креветот и дома декор објект,исто така, погодна за семејни партии,училишта,паралелки,клубови,канцеларии,ресторан,хотел,бар и така натаму.87 инчен широк.Големина : 7.Класичен декорација додатоци.Постојат големи и доволно простор за да можат да се полнети многу мали играчки и подароци за децата.Големина : 17.донесе празнична празник се чувствуваат до вашиот дом оркестарот.52 инчи долго и 7.52 Inch Material : Направен од fleece Desige : Секој порибување има здрав виси јамка.Ако се стави на вашата Божиќ подарок во порибување и висат тоа на Божиќ дрво,вашите малечки ќе биде возбуден за да се најде неговата или нејзината дарба има.Погодна за Секој Прилики : Секој порибување вклучува јамка за лесно виси,вие можете безбедно и лесно да се обеси на елката,ѕид,на врата,и камин.Само замислете како возбудени тие се кога вашите момчиња и девојки се добие тоа во божиќ утро!.Тоа го прави вашиот дом полн со божиќ атмосфера.Целосно наредени создавање дополнителна сила и издржливост.Совршен за Божиќ партија,одмор,итн.Изненади вашето семејство или пријатели со вашиот Божиќ чорапи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите