.

.

Topbuti 4 Парчиња Божиќ Порибување на Носителите Мантија Mantel Куки Закачалка Зафат Божиќ Не се Лизга за Безбедност на Каминот Виси Кука Висат Зафат Чорапи Клип за денот

Topbuti 4 Парчиња Божиќ Порибување на Носителите Мантија Mantel Куки Закачалка Зафат Божиќ Не се Лизга за Безбедност

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

погоден за mantels или камини помалку од 7 см / 2.Божиќ Порибување на Носителот Сет од 4 : Пакетот вклучува 4 парчиња Божиќ mantel куки во сребрена боја, квадратен облик врвот не се лизга кука за mantel, камин и табели, одличен Божиќ чорапи дома декорација на одмор партија, совршен подарок за пријателите и за семејството.76 инчи во дебелина, ве молиме проверете ја големината пред да купите.Функција : 1. Ве молиме да ги стави на мазна површина место, како што се мантија, камин, маса, итн.Не се Лизга и Rotatable Дизајн : плоштадот диск на Божиќ порибување клипови е rotatable, може да се прилагоди за да одговара на површината на масата камин или mantel, а на дното на дискот има не се лизга дизајн кој спречува лизгање кога виси Божиќ чорапи или подароци.Широко се Користи : На mantel метални куки hanger се користи за бесење Божиќ чорапи подарок топки венец фенери кеси Божиќ украси за ноќта на Вештерките вљубените мајка или татко е ден на нова година партија, или висат кеси во секојдневниот живот, додадете малку празнична атмосфера и смешно. Прирачник Мерка, ве молиме оставете малку големина грешка. Издржливи и Обновливи : Божиќ безбедност висат зафат е лесен, но можат да носат 10 фунти.Камин Mantel Куки Материјал : На Божиќ не се лизга порибување mantel куките се направени од цинк легура, трајни и здрав, лесни и мазна на допир, не е лесно да се биде ' рѓа и не ќе штета мебел површина, поединечно пакувани и може да се користи за долго време. Rotatable Врвот Диск на Mantel Куки Закачалка : Може да се прилагоди и како ќе треба да одговара на површината на масата.Спецификација : Количина : 4 парчиња Боја : сребро Материјал : цинк легура Облик : плоштадот Големина : прибл. Ве молиме проверете ја големината пред цел, погоден за мантија, камин или на маса е дебелина помала од 7 см / 2.

Параметрите на производот

Quantity:
4 pieces
Color:
silver
Material:
zinc alloy
Shape:
square
Size:
approx. 6.5 x 3.5 x 9.7 cm / 2.56 x 1.38 x 3.82 inch
Package Include:
4 x Christmas Stocking Holders :
Note:
1. Manual Measure, please allow a little size error. :
2. Please check the size before order, suitable for the mantle, fireplace or table's thickness less than 7 cm / 2.76 inch. :
3. Please put them on smooth surface place, such as mantle, fireplace, table, etc. :
Feature:
1. Durable and Reusable:
The Christmas safety hang grip is lightweight but can bear 10 pounds.
2. Non-Slip Safety Fireplace Hooks Mantel Hooks:
No stick need, and no mark leave, the bottom of the disc has non-slip design, protect the stocking from slipping when hanging Xmas gifts.
3. Rotatable Top Disc of Mantel Hooks Hanger:
Can be adjust as you need to match the surface of table.
4. Christmas Stockings Decoration:
The Xmas stockings clip is suitable for mantle, fireplace, table, etc.
5. Individually Package:
Great gift for Halloween, thanksgiving, new year, Christmas party decoration.

Им се допаѓа и на купувачите