.

.

Rorain Сет од 4 Божиќ Порибување на Држачот за Mantel, Не се Лизга за Безбедност на Каминот Закачалка Зафат, Божиќ Чорапи Виси Куки Без Штета Mantel Клип Куки за Чорапи Sliver

Rorain Сет од 4 Божиќ Порибување на Држачот за Mantel, Не се Лизга за Безбедност на Каминот Закачалка Зафат,

DEN 218.16

Износ
Во продавницата.

Тоа е безопасно и зелена боја и нема да имате среќен и мирен Божиќ.И нашиот Божиќ порибување носители се направени од цинк легура, мека на допир и трајни, не е лесно да ' рѓа и ги кородираат, можете да ги користите за долго време.Пакетот Вклучува : ќе добиете 4 парчиња на Божиќ порибување на сопствениците.Висок Квалитет : Овие Божиќ порибување носители се направени од цинк легура со мазна на допир, многу издржливи и не се грижи за ' рѓа и ги кородираат, може да се примени за долго време.На НАНО ЛЕПАК постои каков било непријатен мирис.Право Агол Дизајн : Овие Божиќ порибување носители се прилагодливи за да се вклопи во повеќето mantel корнизи и не треба се разгледа работ дебелина на каминот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите