.

.

BIRDROCK HOME Сет од 4 Божиќ Порибување на Носителите за Мантија - Празник Украси - Елка, Снешко, Ирваси и Снегулка - Mantel Камин Стенд - Метал Закачалка за Чорапи

BIRDROCK HOME Сет од 4 Божиќ Порибување на Носителите за Мантија - Празник Украси - Елка, Снешко, Ирваси и

DEN 1017.36

Износ
Во продавницата.

ОДМОР од СУШТИНСКО значење : порибување на носителот додава декоративни празник навиваат за секоја соба.Седи совршено на каминот mantles, скали, полици за книги, контра блузи, маси, итн.Секој порибување на носителот карактеристики на velour дното заштита на било која површина.ЗДРАВ НОСИТЕЛ & КУКА : дизајниран од трајни & тешки метали изграден да го издржат тешките порибување stuffers.На порибување pedestals се бројат.На порибување кука дизајн е подобрена за да безбедно се одржи било кој тип на Божиќ порибување.ЕДНОСТАВЕН и ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : направена со уникатен празник навиваат создавање на убави спомени да богатство за годините што доаѓаат.ВИСАТ ПРАЗНИК ОМИЛЕНИ : висат Божиќ украси, сезона décor, чорапи, и други сезонски предмети. 3 Ирваси & Дедо Мраз.Доведе Ирваси.Дедо Мраз Јава Неговата Санки.Среќен Божиќ Одмор Поздрав.Куче Коска со Фото Рамка.Елка со Златна Ѕвезда Topper.Ирваси со Црвен Нос.Снешко со Капа & Carrott Носот.Снегулка (Single & Сет од 4).Фото Рамка (Single & Сет од 4).Нашиот Божиќ Порибување Носители се совршен одмор décor дека ќе се пополни вашиот целата куќа со Божиќ расположи.Дизајниран од издржливи метална изграден да го издржат тешките порибување stuffers при додавање на декоративни празник навиваат за секоја соба.Направена во различни уникатен Божиќ дизајни создавање на убави спомени да богатство за годините што доаѓаат.Висат Божиќ украси, сезона décor, чорапи, и други сезонски елементи со Bird Rock Дома Порибување на Сопствениците.Уникатни Дизајни : . 3 Ирваси & Дедо Claus Lead Reindeer Santa Мраз Јава Неговата Санка Среќен Божиќ Одмор Greeting Dog Коска со Фотографија Frame Christmas Дрво со Златна Ѕвезда Topper Reindeer со Црвена Nose Snowman со Капа & Carrott Nose Snowflake (Single & Set 4)Фото Рамка (Single & Сет од 4).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите