.

.

pengyong Божиќ Порибување 16.5 Булдог Куче Куче Поврзан Божиќ Порибување за Семејството Празнична Празник Божиќ Партија Декорации

pengyong Божиќ Порибување 16.5 Булдог Куче Куче Поврзан Божиќ Порибување за Семејството Празнична Празник Божиќ

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет На Материјалите : Божиќ Кука Во Облик На Чорапи Изработени Од 100% Полиестер Пескарење.Ткаенината Е Многу Издржливи.Материјалот Дава Една Мека, Мазна Се Чувствувате И Да Можат Да Се Одржат Повеќе Бонбони И Подароци.Лесно Да Се Применуваат : Божиќ Чорапи Може Да Бидат Обесени На Елката Со Ringed Камин.Доволно Голем Големината Не е Ограничување на Дедо мраз и Великодушност.Одлично За Бонбони И Подарок Перница.Тема Дизајн : Нашата Чорапи Се Удобно Како Зимски Џемпери, Додавајќи Топла Чувствуваат На Mantelpiece.Нејзините Графика И Бои Даде Божиќ Чувствуваат, Совршен За Прикажување На Вистинската Природа На Сезоната.Рака Мие Машина Може Да Се Користи.Производ Перформанси : Направен Од Високо-Квалитет Изшкуркан Ткаенина За Да Се Обезбеди Долгорочна Употреба, За Да Се Задржи Бојата Светла И Трајни, Не Исчезнува, Па Ќе Имаат Различни Одмор Искуство.Применливи Сцени : Божиќ, Ноќта На Вештерките, Продажба, Промоции, Годишни Свечености, Заедница Настани, Сценски Претстави, Празник Страни, Итн., Красат Вашата Канцеларија, Елка, Камин, Дури И Маси, Итн.Производ Specifications Packaging Вклучува : Кука Чорапи X1pc Color Информации : White Material : 100% Полиестер Пескарење Cloth Size : 16.5" Долго X 10" Wide Perfect Големина Заврши За Подароци & Добрите.Направи Голем Малку Одмор Третира За Семејство, Соседи, Деца, Ученици, Наставници, Соработници.Ова Ќе Го Направи Одличен Подарок Или Keepsake Да Трае И Се Користи Низ Годините.Квалитетот На Производот Assurance We Гаранција Дека Објектот Ќе Добиете Е 100% Полиестер Пескарење Крпа.Ве Молиме Контактирајте Го Нашиот Клиент Сервис За Задоволително Решение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите