.

.

Стивен Јосиф Персоналните Кученце Куче со Елка Quilted Божиќ Порибување Декорација со Сопствени Име

Стивен Јосиф Персоналните Кученце Куче со Елка Quilted Божиќ Порибување Декорација со Сопствени Име

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

Персонализирајте го ова Куче со Божиќ Дрво Божиќ Порибување со вашето дете или најблиски името да трае со години да дојде!".Светло обоени Божиќ порибување е направен од висок квалитет на quilted материјал.Мерки 17.5 инчи долго и 11 инчи широка.Вклучува прилог јамка за бесење на mantels или било каде за вашата празнична декорација.Answer : ___________________________ Note : Предмети кои се прилагодено специјално за клиентите (како што се monograms, имиња, везови, итн.) не се квалификува за враќање.Ве молиме погледнете го "Прилагодено Производи" дел на Политика на Враќање за повеќе информации и за двојно проверете ги сите правопис пред поднесување на вашата цел.Персонализирајте го ова Куче со Божиќ Дрво Божиќ Порибување со вашето дете или најблиски името да трае со години да дојде!Светло обоени Божиќ порибување е направен од висок квалитет на quilted материјал.Мерки 17.5 инчи долго и 11 инчи широка.Вклучува прилог јамка за бесење на mantels или било каде за вашата празнична декорација.Answer : ___________________________ Note : Предмети кои се прилагодено специјално за клиентите (како што се monograms, имиња, везови, итн.) не се квалификува за враќање.Ве молиме погледнете го "Прилагодено Производи" дел на Политика на Враќање за повеќе информации и за двојно проверете ги сите правопис пред поднесување на вашата цел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите