.

.

KGEZW од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Носителот Бела Универзална Метал Дрво, Бамбус Нож Блок Рек Мултифункционален Складирање Стојат Организатор(Без нож)

KGEZW од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Носителот Бела Универзална Метал Дрво, Бамбус Нож Блок Рек Мултифункционален

DEN 695.76

Износ
Во продавницата.

Сосема нов и висок квалитет, од нерѓосувачки челик, цврсти нож носителот, издржливи, можат да се користат за многу години.Универзален нож блок е изградена на цврсти и издржливи челик жица со елегантен дизајн.Рѓа отпорни со прав-обложени челик.Секоја страна овозможување ефикасно сушење на ножеви.Уникатен слот дизајн со висок квалитет дрво за подобра заштита на ножеви.Со 8 дупки Уредно организира кујнски нож, сечкање нож, готвач нож, овошје нож, режа, кујна стриже, острат род и повеќе.На дното има вода примање на послужавник за да се спречи водата да тече на десктоп.Функција : Сосема нов и висок квалитет, од нерѓосувачки челик, цврсти нож носителот, издржливи, можат да се користат за многу години.Универзален нож блок е изградена на цврсти и издржливи челик жица со елегантен дизајн.Рѓа отпорни со прав-обложени челик.Секоја страна овозможување ефикасно сушење на ножеви.Уникатен слот дизајн со висок квалитет дрво за подобра заштита на ножеви.Со 8 дупки Уредно организира кујнски нож, сечкање нож, готвач нож, овошје нож, режа, кујна стриже, острат род и повеќе.На дното има вода примање на послужавник за да се спречи водата да тече на десктоп.Параметар : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Wood Types : Universal Size : 23.5 x 15.3 x 10.6 cm Number на Дупки : 8 Holes Weight : За 0.6 kg Color : White Package Вклучуваат : 1pcs * Кујнски Нож Holderwiping тоа или перење тоа веќе може да се направи да изгледа како сосема нов повторно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите