.

.

zhoujie Кујна Складирање Рек Сечење Одбор Носителот Тенџере Пан Организатор Полица Нож Блок Држач со кој се одвојува Лента (Црно/Бели) (Боја : Црна)

zhoujie Кујна Складирање Рек Сечење Одбор Носителот Тенџере Пан Организатор Полица Нож Блок Држач со кој се

DEN 928.80

Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет.Мултифункционален кујна полица, преграда за складирање спасува комплицирано.Храна одделение материјал : користење на печење лак технологија, лесен за чистење.Интимни нож блок дизајн : различни ножеви може да бидат поставени и лесно да се преземе.Монтажни вода фах : храна одделение PP, да ги задржи на countertop суви, лесно да се чисти и поубаво.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите