.

.

Остри Острилка Кујна Брзо Професионална 2 Фази Нож Острилка Дијамант Карбид Волфрам Челик Керамички Острилка Алатка Острилка Систем (Боја : 01)

Остри Острилка Кујна Брзо Професионална 2 Фази Нож Острилка Дијамант Карбид Волфрам Челик Керамички Острилка

DEN 436.80

Износ
Во продавницата.

5 cm Weight : 70g How да се користат : 1.✅[Лесен за употреба] : рачката на нашите острилка е ергономски, со не се лизга силиконска база на дното, што не е лесно да се слајд кога се острат, и е безбедно и работната енергија.Ако не сте задоволни со нашите производи, можете да контактирате со услуга во време, ние ќе ве служат што е можно побрзо!. За челични ножеви : Место нож во фаза 2 и изостри 3-5 пати кон вас само.Тоа е многу лесен за употреба и многу цврсти и издржливи.Само стави нож во острат слот, нежно повлечете го нож неколку пати, и досадна нож ќе се врати по неколку секунди. 4 фаза слот материјал : Керамички+Волфрам челик+ Diamond Specifications : Карактеристики : Овој нож острилка работи одлично на сите типови на ножеви.✅[Лесен за употреба] : Мал и практичен, лесен за употреба. ❸FINISH : Фино брусење каналите, керамички материјал, погоден за фино брусење, а исто така и за завршна фаза на острат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите