.

.

Кујнски Нож Додатоци Острилка: 3-Фаза Нож Острилка Помага Да Се Поправи, Врати И Полски Ножеви

Кујнски Нож Додатоци Острилка: 3-Фаза Нож Острилка Помага Да Се Поправи, Врати И Полски Ножеви

DEN 2126.40

Износ
Во продавницата.

Комбинацијата на ABS гума и од не ' рѓосувачки челик го прави удобно, издржливи и трајни.Дното анти-пропадна; дното анти-пропадна дизајн, постабилна кога острат.Удобна рачка; комбинација на силиконски и ABS, анти-пропадна и удобно, заштеда на време и труд за заштеда.Три блок острат нож, погоден за различни нож видови, кујнски нож, овошје нож, готвач нож, ножици сите направи, внимание, не се погодни за serrated нож.Тоа може да се расклопуваат и дизајниран со три брзини : сечење на работ, грубо брусење и фино брусење, па како да се грижи за нож. 名称:三级磨床材质:ABS + TPR +钨钢+陶瓷重量147g特点:简单易用,经久耐用.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите