.

.

Вулкан Опрема 33 Средновековна Крстоносец Меч со Scabbard Серија Изберете го Вашиот Стил

Вулкан Опрема 33 Средновековна Крстоносец Меч со Scabbard Серија Изберете го Вашиот Стил

DEN 1007.76

Износ
Во продавницата.

33" целокупната со 23" Не-наострен од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото.Детални изработка гравури на Pommel и Чувар.Детални Гравури на Scabbards Locket и Chape. 33" целокупната должина и Добро Избалансирани. 26.5" Scabbard со 6" се Справи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите