.

.

Wartech K1020-65-ГР 440 Нерѓосувачки Челик Целосна Танг Сечилото Нинџа Лов Machete Меч со Фрлање Ножеви (2 Дел), 27, Зелена

Wartech K1020-65-ГР 440 Нерѓосувачки Челик Целосна Танг Сечилото Нинџа Лов Machete Меч со Фрлање Ножеви (2

DEN 694.80

Износ
Во продавницата.

27 инчи целокупната целосна танг се справи. 440 нерѓосувачки челик со дебелина 3мм сечилото позлатен зелената боја на раб.вклучува 2 парчиња од 5 инчи фрлање ножеви.се справи со завиткани црна мозок, вклучува црна најлон обвивка.Боја : Зелена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите