.

.

Фантазијата Господар Арапскиот Песоци Scimitar Меч со Обвивка

Фантазијата Господар Арапскиот Песоци Scimitar Меч со Обвивка

DEN 1339.20

Износ
Во продавницата.

Ова е scimitar меч со стил остар Жилет 17 1/2" од не 'рѓосувачки челик сечилото Моќен целосна танг изградба Тврдо се справи со не 'рѓосувачки акценти Вклучува трајни најлон scabbard вкупна должина : 25".Оваа 25" Арапскиот стил на аниме фантазија меч е голем 17 1/2" целосна танг нерѓосувачки челик сечилото дека е чиста сечкање машина!Спиралата дизајн на дрвени предмети и нерѓосувачки челик се справи со е потенцирана од страна на појавување на нерѓосувачки челик guard за непречено и лесно зафат.Издржлива и најлон scabbard е вклучена да обвивка на сечилото.Што чекаш?Оваа scimitar треба да биде во вашата фантазија меч колекција!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите