.

.

Тепих Ножици, 10 Тешки Картон Машина, Професионални Мек Зафат Нерѓосувачки Тешки Повеќенаменски Картон и Тепих Ножици (Зелен)

Тепих Ножици, 10 Тешки Картон Машина, Професионални Мек Зафат Нерѓосувачки Тешки Повеќенаменски Картон и Тепих

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Пролетта е направен од цврсти и издржливи челик и еластичноста е зајакната, се спасува, се грижи и напори. Повеќенаменски картон и тепих режа е широк апликација, Тоа може да се намали тенки и меки материјали како хартија, итн.6 lb Пакет Листа : 1 × Тепих режа Нашите производи се добро се истражува, може да бидат сигурни дека вашата нарачка е загарантирана.По употребата тоа, може да се прилагоди на C позиција за да се избегне повреда на луѓето.【Прилагодливи Ножеви Спектар】- Овој тепих режа е ножот опсег е прилагодлив, тоа ви овозможува да ја прилагодите на вклучите S или L позиција според големината на вашата дланка или материјал и големината на објектот. Овој тепих режа усвојува 45° bevel агол и 2 ножеви се serrated крива-ножот за труд-за заштеда на енергија и стабилна. 【Serrated Крива-сечилото】- Овој тепих режа усвојува 45° bevel агол и 2 ножеви се serrated крива-нож, 45° bevel агол дизајн ја прави вашата страна никогаш нема да ја допре било кој објект, и тоа е повеќе труд-за заштеда на енергија и стабилен при сечење на работите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите