.

.

uxcell Knurled Вметнете Ореви, М8 х 8мм(L) x 10мм(OD) Женски Навој Месинг Embedment Асортиман Комплет, 15 Компјутери

uxcell Knurled Вметнете Ореви, М8 х 8мм(L) x 10мм(OD) Женски Навој Месинг Embedment Асортиман Комплет, 15 Компјутери

DEN 131.76

Износ
Во продавницата.

[SIZE] - M8x1.25мм тема големина, 0.31" (8мм) долго, 0.39" (10мм) надворешниот дијаметар. [МАТЕРИЈАЛ] - Изработени од месинг, ' рѓа отпор, добра топлинска спроводливост и отпорност на топлина, може да се обезбеди долго време користење. [ФУНКЦИЈА] - Може да се инсталира со ултразвучно испитување или топлина во нишка заострените дупка, или во текот на горивото. [ПРЕДНОСТ] - Нема потреба да се counterbore или countersink шеф дупка од вметнете го упатството за пилот. [ПРИМЕНА] - Широко се користи за инјектирање за прицврстување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите