.

.

Мебел Хексадецимален Штекер Завртка 165Pcs Хексадецимален Тема Вметнете Орев Поцинкуван Дрво Мебел Орев Поставите Боја Галвански Јаглероден Челик

Мебел Хексадецимален Штекер Завртка 165Pcs Хексадецимален Тема Вметнете Орев Поцинкуван Дрво Мебел Орев Поставите

DEN 434.16

Износ
Во продавницата.

Практична Алатка : едноставен за инсталација, едноставно вежба на соодветно големина дупка и да ја инсталирате со хексадецимален клуч, конусни надворешни конци го прави тоа не е лесно да се повлече предизвикани од вибрации.Премиум Квалитет : Висока прецизност хексадецимален штекер flanged навој вметнете ореви асортиман комплет, направен од високо-квалитет на јаглероден челик материјал се со поцинкуван површина, тешки, цврсти и трајни производи за долг животен век.Употреба : Главно се користи за врски помеѓу мебел, гардероби, софи, кревети, кабинети, дрвени врати, столици и други предмети за домаќинството.Се користи заедно со навртки може да се направи линк дел повеќе фирма, погодно за демонтажа и транспорт.Одлични Перформанси : вметнете структура го прави орев вградени во дрво, што не е лесно да се олабават.Ореви се исклучително направена со напредна технологија за да се донесе јасна теми.Со Кутија за Складирање : Лесно да го решите, продавница и да се носи, во голема мера го подобри вашиот ефикасноста на работата, ги зачувате вашите работното време, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Како сигурен продавачот, ние секогаш се трудиме да го обезбеди добар квалитет и одлична услуга за нашите клиенти.Вашата доверба и вашиот бизнис е толку важно за нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите