.

.

Силување цвет Пренослива Загуба Заштита Уред Безжичниот Батерија Smart Bluetooth Хривнија Изгубени Заштита DeviceFor Автомобил Паричникот Миленици Багаж Телефон СТАН Контр?

Силување цвет Пренослива Загуба Заштита Уред Безжичниот Батерија Smart Bluetooth Хривнија Изгубени Заштита

DEN 1692.00

Износ
Во продавницата.

) Само портрети, итн.Иако поставка чекори на телефони на секој бренд се различни,тие се скоро исти.Сосема оригинална батерија може да работи за повеќе од половина година.Во моментов,со цел да се зголеми животниот век на батеријата на мејнстрим Android модели,систем е оптимизиран за различни степени,и автоматски ќе се исчисти апликацијата работи во позадината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите