.

.

Аријата Накит Природен Дијамант Акцент Спирала Цвет Студ Обетки За Жени (1/10 cttw, I-J Боја, I2-I3 Јасност) Изберете - Sterling Сребро или злато 10K

Аријата Накит Природен Дијамант Акцент Спирала Цвет Студ Обетки За Жени (1/10 cttw, I-J Боја, I2-I3 Јасност)

DEN 4200.00

Износ
Во продавницата.

100% Задоволството Гарантира, Ако кој било проблем се јавува, ве молиме слободно контактирајте со нас!Врвна услуга на клиентите и гаранција за парите назад.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : $0 одбие.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. - Мерење : 0.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).Овој Студ Обетки се Обезбеди со Пост Со Триење Назад за Да се обезбеди сигурна контрола врз увото лобус & удобно носење.40" W - Материјал : Sterling Silver Печат со 925 да се обезбеди автентичност.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : План опфаќа монтажа поправка, ресетирање камења, бисер restringing, kinks или јазли. - Скапоцен Камен : Бела Природен Дијамант.Печати на враќање превозот етикета.Направена во 10 K Бело Злато.Сите наши Дијамант се 100% Природни и Конфликт Слободен Дијаманти.Скапоцен Камен : Бела Природен Дијамант, Вкупно Карат Тежина : 0.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите