.

.

Шминка Смена Облека 4 Грофот: Микрофибер Обновливи Брзо Сушење Алишта, се Соочуваат со Крпи за Жени

Шминка Смена Облека 4 Грофот: Микрофибер Обновливи Брзо Сушење Алишта, се Соочуваат со Крпи за Жени

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

????СУПЕР МЕКИ МАТЕРИЈАЛИ ????Тие поседуваат супер меки материјали и ова е совршен за отстранување на шминка за чувствителна кожа, само со вода или со малку шминка смена да им помогне на луѓето кои страдаат од акни и алергии постигнување на подобри резултати без оштетување на кожата. ????МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН????UWEME шминка смена крпа може да ви помогне да ја избрише секоја солза од фондацијата, Кармин, око сенки,едноставна шминка и повеќе, Удобно и мазна микрофибер е вид на вашата чувствителна кожа и деликатна очите, Користете го со топла вода, или со вашата омилена чистење на лицето и шминка смена, нежно тријте низ твоето лице и шминка доаѓа право надвор. ????ЗАЧУВАЈ ВАШЕТО ВРЕМЕ И ПАРИ????Шминка Смена Облека Големина : 15.7 во*7.9 во Нашата лице за миење текстил засилен twill лента ивица да се спречи абразија, Овие Обновливи шминка отстранување на облека имаат подобра издржливост,На микрофибер лице е сува брзо , не се валкана, погоден за сите типови на кожа. ????ОБНОВЛИВИ машина перат, идеална за патување. ????30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА ????Уживајте во Себе, било Незадоволство Може да Бидат Вратени Или Замена, Целосно Ризик, Па Зошто да Не Го Даде да се Обиде ?Така Само се Купи Со Доверба Сега, UWEME Шминка Смена Облека доаѓа со 30 дена гаранција за враќање на парите, Ако најде никакви проблеми или предлози и сугестии на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите