.

.

LUOSHUAI Облека Штипки 10pcs Големи Силна Пластика Перење Линија Облека Штипки Висат Иглички Клипови Windproof за Плажа Облека Крпа Дома Полици за Сушење Облека Штипки Силна

LUOSHUAI Облека Штипки 10pcs Големи Силна Пластика Перење Линија Облека Штипки Висат Иглички Клипови Windproof

DEN 517.20

Износ
Во продавницата.

Погоден за стегање облека, чорапи, крпи, чаршави и други облека, е неопходна и во практичниот живот алатка.Овие клипови се ferfect простор-штедачи за куќата, кујна и канцеларија, да клип мали торби, трудови, храна и така натаму.Ви овозможува да се зголеми простор во вашиот плакар и одржување на вашата облека безбедно се чуваат.На штипки за алишта ќе остане од ваша страна за години, без разлика дали ќе ги користите ВНАТРЕ или НАДВОР.Тие се мраз - и ' рѓа-отпорни.Издржливи клипови со силна пролет дека ги чува вашите алишта во место, дури и во бурна времето.мека cushioned, на стеги не остави притисок марки на вашите алишта.лесно ракување преку мека зафат.Идеален за секојдневна употреба, дома или патување.Лесни со здрав изградба, лесен за складирање и за носење насекаде.Опис : Материјал : Пластични pp+ нерѓосувачки челик metal Color : Сина,Зелена,Бела,Pink Size : Околу 16*9.5 cm Quantity : 10 pc Specifications : Оваа ставка Е Специјално Дизајниран за Да се Обезбедат Крпи,облека, листови, јоргани Да Лежалки, Па Тие Не Се воодушевен Од Ветрот.Тие се Направени Од Издржлив Пластика И Е Светла Боја, Па Тие се Полесно Да се Најде.Силна вилица и изворите, па тие држете се цврсто.Пакет се Вклучени : 10 x Крпа Штипки Clips Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори или осветлувањето за време на фото снимањето,Фотографии може да биде малку различен од вистинскиот објект во однос на бојата.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-2cm отстапување.Ви благодариме!Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите