.

.

LWR ЗАНАЕТИ Дрвени Мини штипки за алишта Писма 26 Парчиња

LWR ЗАНАЕТИ Дрвени Мини штипки за алишта Писма 26 Парчиња

DEN 176.64

Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучувајќи ги и 26 парчиња мини штипки за алишта.Секој штипки за алишта залепени со писмо дел.На штипки за алишта се светло жолти сликарство со пролетта структура.На штипки за алишта и украсен дел и двете се направени од природно дрво.На clothespin е 1-3/8 инчен должина.Тие се толку симпатична.Можете да ги користите виси слики и карти за декорација на вашиот дом и партијата.Сосема нов.На штипки за алишта се направени од природни дрво, со боја бојата заврши.Тоа е мини големина, 1-3/8 инчен должина.Тоа е многу симпатична, прекрасна за бележник, дете рака, занает, закачи фотографија, клип картичка, бебе туш, свадба и партија.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ - Имаат мали делови.Не е за деца под 3 години.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите