.

.

JDYC Облека Штипки Запечатување Клип Облека Иглички Датотека Клип од Нерѓосувачки Челик, Метални Сушење Закачалка за Перење Алишта за Домаќинство(6 Парчиња)

JDYC Облека Штипки Запечатување Клип Облека Иглички Датотека Клип од Нерѓосувачки Челик, Метални Сушење Закачалка

DEN 376.80

Износ
Во продавницата.

Материјал : изработени од нерѓосувачки челик.5 во, максимална отворање на 2.Се одликува со добра способност на еластичноста и голем стегач простор, што го прави лесен за стегање големи или дебел материјал.Мазни рабови, не се лизга заби, заоблени вилици функционира одлично како што тие не гребење вашата облека.Цврсти Доволно : Ултра силен стегање сила да се одржи вашите ватенка, тешки влажна облека, фармерки, итн.Тип : Облека Штипки Пакет : 6/12pcs Облека Pegs Size : 9*2.Пакет : 6/12pcs Облека Штипки.Тие се потрајни од дрво клипови или пластични клипови како тие не се сонцето чувствителни или исчезнува.5 см) широк, тежина : 0.Големина : Плажа крпа клипови големина приближно 1.Примена : Голема windproof метал клипови за на плажа крпа, ватенка, облека, чорапи, перење, underwears, или комунални клипови за храна кеси, снек кеси, хартија, фотографии.3 cm Color : silver Material : Нерѓосувачки steel Material : изработени од нерѓосувачки челик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите