.

.

Fansipro Грб Ги Торба Навремено-Отпорни, Додаток Колекции На Cloakroom; Изнајмување на Куќа; Поднесување Куќа, 900x600x0.044(MM), Јасно, 5 Парчиња Складирање Организација Dustproof Облек

Fansipro Грб Ги Торба Навремено-Отпорни, Додаток Колекции На Cloakroom; Изнајмување на Куќа; Поднесување Куќа,

DEN 168.96

Износ
Во продавницата.

Оваа појасни има hyaline дизајн со силна видливост.Интерфејсот е тесна, фирма, и има долга-услови услуга живот.Мека текстура, голем степен на усогласеност со облека.Постои отворање на дното за лесно да ги земе и стави на облека.Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Одговара за овие прилики : Cloakroom; Изнајмување на Куќа; Поднесување Куќа; Куќи; Спална соба; Вила; Изнајмување на Куќа; ученичкиот Дом; Хемиско Чистење; Облека Продавница Бои : Јасно Материјали : Пластика Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 45(G) Производ Должина : 900(MM) Производ Ширина : 600(MM) Производ Висина/Дебелина : 0.044(MM) Дебелина : 0.022(MM) Пакет Листата : 5 парчиња Складирање Организација Dustproof Облека Опфаќа Описи : Оваа појасни има hyaline дизајн со силна видливост интерфејс е тесна, фирма, и има долга-услови услуга живот Мека текстура, голем степен на усогласеност со облека Постои отворање на дното за лесно да ги земе и стави на облека може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна Има закачалка дупка на горниот дел за да insulate прашина се држи облека виси без проблеми за време на чување и го намалува брчките Влага-доказ, нема чуден мирис Лесно да се чисти и не е лесно да се пробие Лесен за ракување и е во можност да се отвори со нежна бришење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите