.

.

Gearific Виси Облека, Торби за Виси Облеката Складирање, 8 Пакети Одговараат Торба за Плакарот Складирање, Јасно Zippered Облека Покритие за Палта Фустани 4 Gusseted Има 5-8pcs Обл?

Gearific Виси Облека, Торби за Виси Облеката Складирање, 8 Пакети Одговараат Торба за Плакарот Складирање,

DEN 791.76

Износ
Во продавницата.

【Пакет Вклучуваат】 складирање торби за облека мерка со 22"x33"*2, 24"x40"*2 24"x50"*1, 24"*60"*1, чевли торби*2 секоја торба може да се одржи 4suits или 5 т-маици, одлично за деловни костуми, фустани, капути, јакни и детска облека итн.【Висок Квалитет Торба】Gearific облека, торби за виси облеката се направени од високо-квалитет дише Не-плетени ткаенини и јасно пластика.Природни ароматични cedar дрво *6 за инсекти превенција.Квалитетот на патент е добар и многу мазна, погодност да го користите.Со патент клип за да се избегне патент се лизга надвор, вие не се грижите за патент дојде исклучи било повеќе.Тоа може да ви помогне да ги организирате чевли. 【Голем Простор за Складирање】На одговараат на кеси за плакарот за складирање може да се одржи 4-5 групи на облека, во исто време, многу лесно за чување, кога не ги користите, спаси многу простор.Облека се лесно да се извади и да висат во.Облека опфаќа за облека понуда помага да се задржи надвор сезона облека чисти и навремено-слободни.Направен од природни ароматични црвено cedar без додавање на било хемикалии, може да емитираат природен мирис за да се спречи инсекти, ефикасно се апсорбираат влага и odorsuse заштита на вредните предмети и облека. 35" облека, торби *2 за маици на Кратки ракави, и летна облека.Чевли складирање торба вклучени во собата.секоја облека торба може да се одржи околу 5-8pcs облека.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите