.

.

MISSLO 54 Тесен Виси Облека, Торби за Складирање Добро Запечатени Облека Прашина Маска со Големи Јасно Прозорецот и 2 Патентите Отворање за Одговараат на Грб Плакарот Ra

MISSLO 54 Тесен Виси Облека, Торби за Складирање Добро Запечатени Облека Прашина Маска со Големи Јасно Прозорецот

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

【2 Пакети со совршена должина】54" виси поклопецот е идеален за повеќето големини на облека, секој пакет се одржи 5-6 парчиња облека како на костуми, кошули, долг фустан, џемпери, јакни, gown, тренерки, спортски палта, дами'long вечерни фустани, надолу јакни, зимско палто и др.;. 【Запечатување дизајн, но дише】На кука. 【Квалитет и силна патентите】Тоа е многу погодно да се откажам вашата облека во или надвор со патентите, 2 патентите може да се обезбеди облека внатре начин од прашина и нечистотија со големи пвц прозорец, лесно можете да дознаете она што е внатре, без отворање на прашина маска;. 【Погоден за повеќето столбови】Оваа облека заштитник може да бидат обесени во плакарот род, облека багажник, виси род, гардероба пол и современите багажник, со големи пвц прозорец, лесно можете да дознаете она што е внатре, без отворање на прашина маска;. 【Frameless облека покрие】може да се инсталира лесно со 1.57" кука кој е идеален за костуми, фустани, долги фустани, крзнени палта, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите