.

.

Cabilock 4pcs Облека Одговараат Покрие Облека Торба за Костум Торба за Прашина Маска за Формално Фустан Одговараат Јакна Грб Кошула Облека за Складирање

Cabilock 4pcs Облека Одговараат Покрие Облека Торба за Костум Торба за Прашина Маска за Формално Фустан Одговараат

DEN 1183.20

Износ
Во продавницата.

Пластични материјали, мека, отпорно на гребење, со транспарентност, перат и еднократно.Лесна облека прашина-доказ мрежа кеси се одличен начин да се задржи вашата облека или да ги заштити.Да се чува далеку од прашина, да се спречи yellowing, брчки, домашно милениче коса или коса, итн.Анти прашина, анти влага.Се овозможува на воздухот да циркулира и облека за да дишат.Совршен за чување на вашиот грб, костим, да се зачува во оригиналниот изглед.Опис Овие неверојатни складирање кеси може да биде она што вие и вашата облека треба!Тоа се прави на голем пластичен материјал и е произведен специјално за облека заштита.Тоа може ефикасно да се спречи вашиот костим од прашина и yellowing.Карактеристики-Материјал : пластични PEVAã€PEã€ЕВА-Size : За 110 X60 X0.2cm/43.23 X23.58 X0.08in - Пластични материјали, мека, отпорно на гребење, со транспарентност, перат и еднократно.- Лесна облека прашина-доказ мрежа кеси се одличен начин да се задржи вашата облека или заштитуваат нив.- Анти прашина, анти влага.Се овозможува на воздухот да циркулира и облека за да дишат.- Совршен за чување на вашиот грб, костим, да се зачува во оригиналниот изглед.- Да се чува далеку од прашина, да се спречи yellowing, брчки, домашно милениче коса или коса, итн.- Боја : Боја 1.- Големина : 110 X60 CM.Пакет Вклучувајќи 4 x прашина доказ кеси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите