.

.

Brentwood Облека Steamer и Железо Не-Стап, Рачни, Бело/Црна

Brentwood Облека Steamer и Железо Не-Стап, Рачни, Бело/Црна

DEN 666.72

Износ
Во продавницата.

800 W.Прилагодлива температура & пареа контрола.Nonstick soleplate.Безбедна, rubberized зафат.Удобен, топ-вчитување на резервоарот за вода.Моќ индикатор светлина.Моќ пукна пареа функција.Активирањето акција за континуирана употреба.Лесно да се елиминира брчки на движење.Пареи & песна вертикално или хоризонтално.Моќен 800w Brentwood MPI-41 Не-Стап Рачни Облека Steamer и Железо загрева брзо и брзо се елиминира брчки дома или во движење.Карактеристики пукна пареа, удобно предизвика акција, не-стап soleplate, прилагодлива температура и пареа, и екстра долг кабелот за напојување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите