.

.

Градина Црево Цевка Држачот за Ѕид Mountable Дизајн 231413cm/95.55.1 инчен за Градина

Градина Црево Цевка Држачот за Ѕид Mountable Дизајн 231413cm/95.55.1 инчен за Градина

DEN 1557.60

Износ
Во продавницата.

2.Пластични дебелина од 2,5 mm, што е силна и притисок отпорни;. 1.Полицата е за вбризгување на пластични и шарени. 4.Одржување на вашиот црево уредни и надвор од патот, додека помагање за одржување на неговиот квалитет. 3.Tidying до вашата градина е направена лесно со оваа закачалка. 5.Издржливи влијание материјал.Карактеристики : 1. Полицата е за вбризгување на пластични и шарени. 2. Пластични дебелина од 2,5 mm, што е силна и притисок отпорни; 3. Tidying до вашата градина е направена лесно со оваа закачалка. 4. Одржување на вашиот црево уредни и надвор од патот, додека помагање за одржување на неговиот квалитет. 5. Издржливи влијание материјал. 6. Ѕидот mountable дизајн. 7. Држи црево уредни и фиксиран во едно место.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Пп Големина : 23*14*13cm/9*5.5*5.1 инчен Делокруг на примена наводнување,автомобил мие,чисти, дома сместување рек; Пакет листата : Цевка цевка ролна заградата*1.

Параметрите на производот

  :

Им се допаѓа и на купувачите