.

.

Ѕидот Монтирани Облека Рек Виткање Лево Десно 180° Замав Облека Закачалка Сушење Рек, за Дома Хотел

Ѕидот Монтирани Облека Рек Виткање Лево Десно 180° Замав Облека Закачалка Сушење Рек, за Дома Хотел

DEN 384.00

Износ
Во продавницата.

[6 Дупки Дизајн] На јадицата донесува 6 дупки дизајн, што има доволно простор да ги сместат сите јакни и кошули и одржување на добра сепарација. [Простор за Заштеда на енергија] замав на раката на количка за облека решетката може да се лулаат на 180 степени лево и десно, и може да се лулаат блиску до ѕидот, кога не е во употреба, која може да се зачува простор во гардероба и бања. [Тешки Материјални] Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, здрав и цврсти, отпорни на абење и отпорен на корозија, долг работен век, и силна товарот капацитет. [Лесно Да се Инсталира] Тој е опремен со дупчење завртки за да го инсталирате без специјални алатки.Оваа инсталација метод е погоден за бесење на тешки предмети. [Широк Спектар На Примена] Погоден за бањи, спални соби, дневни соби, балкони, стреи, плакари, плакари, канцеларии, хотели, итн., за виси облеката, палта, пешкири, чадори, итн.Спецификација : Предмет Тип : Облека Рек Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна Тежина : Околу. 369g / 13oz Пакет Листа : 1 x Виткање Облека Закачалка 2 x Завртка 2 x Завртка Цевка 1 x Стап .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите