.

.

SHIJINHAO Облека Продавница Екранот Багажник, Цврсто Дрво Облека Железнички, Полица Екранот Рек Силна носивоста, Лесно да се Инсталира за Студио, Бутик (Боја : Природна,

SHIJINHAO Облека Продавница Екранот Багажник, Цврсто Дрво Облека Железнички, Полица Екранот Рек Силна носивоста,

DEN 737.76

Износ
Во продавницата.

★Природен производ : Ова е природен производ, обликот, бојата и големината може да варираат. ★Лесен за користење : дизајнот е привлечна, не се само декорација, рабовите нема да го оштети вашата облека. ★Лесно да се инсталира и чиста : Собрани инсталација, лесно да се инсталира и расклопување, само избришете ја со ткаенина за чистење. ★Применливи места : На екранот решетката е многу погодна за обезбедување на дополнителни облека простор за складирање за прикажување на бутик стоки или обезбедување на простор за облека или облека во театрите или студија. ★Погодни облека складирање рек : стилски облека рек ви обезбедува доволно простор за да се организираат и да се прикаже вашиот дневен облека или сезонски облека, без да потрошите повеќе време за да железо брчки. (◕ᴗ◕✿) Почитувани корисник, здраво, добредојдовте во продавница,▼Карактеристики : Завртка на ѕидот за да се подобри оптоварување bearing Used да се организираат и да се прикаже вашиот дневен облека или сезонски облека▼Производ parameters Name : Облека продавница екранот rack Material : цврсти wood Applicable предмети : clothing Style : модерна и simple Applicable простор : ѕид-mounted Uses : куки, ѕид decoration Applicable сцени : дневна соба, спална соба, студија соба, бар, облека продавница▼Пакет includes Display стојат x1▼Внимание : Ние само го продаде екранот стои, со исклучок на додатоци како што се капи и облека▼Производителот продажба : На екранот полици се на висок квалитет на квалитетот на производот, може да се купат во серии, и големина може да се прилагоди; ние ќе ви одговори на сите прашања имате за производот во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите