.

.

kissmay Плус Големина Женска V Деколте, Флорални Коктел Партија Midi Фустани со Џеб

kissmay Плус Големина Женска V Деколте, Флорални Коктел Партија Midi Фустани со Џеб

DEN 863.76

Износ
Во продавницата.

Kissmay е моден бренд за женска Плус Големина на Облека, се движат од домот гроздобер флорални печатени долго макси фустани за повик основни солидна мини фустан, drape s belted фустан за коктел забава/Трепет кратко sleeve midi фустан за лето пролет/женска повик Еден-линија замав фустани/Мода 2019 облека/Вклопуваат s секојдневен фустан има цветни шаблон,додадете малку талент за оваа средината на должината фустан,совршен за ставање dangle обетки на екранот,прекрасна и feminine Flattering : Fit & одблесокот стил midi фустани има додворувања и замав полите,drape и убава,ви обезбеди пријателски покриеност додека сеуште одржување сте кул за целиот ден во текот на летото.Машина За Миење.Се повлече На затворање.Карактеристики : Плус големина секси v деколте, midi фустани за жени/Цветни печати фустан со џеб и ракавите/Дами belted фустан за коктел забава/Краток ракав средината на должината фустан за лето/Pleated линија стил секојдневен облека/Домот ласкави flowy фустани за свадба/Мода 2019 новиот дизајн на облека со симпатична џебови/Вклопуваат и одблесокот дизајн со возбудува ракав/Цветни печатење секојдневен замав фустан со јазол пред/Лабави гроздобер midi фустан за женска/Плус ноќ таа има две слатки џебовите на тоа дека може да се скривам вашиот телефон и клучеви;hight половината со завој,v деколте, секси и ласкави сечење, може да се вклопува удобно на вашиот крива и донесе вашиот женски шарм.Повод : Совршен за плус дами и жените,особено busty женска во пролет,лето,есен,убаво за cocktail,bridesmaid,wedding,holiday,casual,home,work,daily,party,street,outings,vacation,tourism,outdoor,неформалниот сали,шопинг,танцување,движејќи се наоколу,конференција,ноќта,бизнис повик,lounging околу себе,полу-формални прилагодувања или други специјални прилики.Биста Големина : 16 W(43.Големина : 16 Плус | Боја : Црна/Црвена Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите