.

.

Најк Деца Момчето HBR Дпи-ОДГОВАРА Шорцеви (Малите Деца)

Најк Деца Момчето HBR Дпи-ОДГОВАРА Шорцеви (Малите Деца)

DEN 208.08

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Еластична затворање.Машина За Миење.Кој е спортски одговара и влага-wicking ткаенина, на Најк® Деца HBR Дпи-ОДГОВАРА™ Шорцеви се совршени за секоја активност.Еластичен појас обезбедува безбедна одговара.Mesh-наредени страна џебови.Прикажан бренд детали на левата нога.Директно hems.100% полиестер.Машина за миење, собори сува.Увезени.Мерења : обем на Половината : 20 во Outseam : 11 1⁄2 во Inseam : 5 Пред Подемот : 8 Назад во Пораст : 8 1⁄2 во Нога Отворање : 15 in Product мерења беа направени со користење на големината 4 Мали Деца, inseam 5. Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите