.

.

Lnrueg Мали Средни Облека Костим Облека Празник Роденден Cosplay Божиќ Милениче Наметка Маскирани Ѕвезда Декоративни Класичен Празнична Мачка Партија Кејп

Lnrueg Мали Средни Облека Костим Облека Празник Роденден Cosplay Божиќ Милениче Наметка Маскирани Ѕвезда Декоративни

DEN 489.60

Износ
Во продавницата.

Прилагодлив : На домашно милениче партија облека е прилагодлив, може да се прилагоди според вашата мачка.Мачка кејп големина : Избрани големини.Декоративни : куче зимска облека се толку слатки, што на вашата мачка да изгледа прекрасно.Примена : Можете да ги красат вашето домашно милениче со мачка наметка за Божиќ.Материјал : Изработени од полиестер, миленичиња облека е високо-квалитетни и издржливи.Маче наметка боја : Multicolor Pet облека материјал : Polyester Cat кејп големина : S : Раководител обемот : 35cm(14in), вратот : 37cm(14in) M : Раководител обемот : 42cm(16in), вратот : 44cm(17in) L : Раководител обемот : 49cm(19in), вратот : 51cm(20in)Пакетот вклучува : 1 x Милениче outfit Note : - домашно Милениче не е вклучен.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including1 x Милениче облека.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите