.

.

Наследство H8647HK Ниска Густина Може да Облоги, 56 гал, за 0,7 мили, 43 x 47, Црна, 100/Картон

Наследство H8647HK Ниска Густина Може да Облоги, 56 гал, за 0,7 мили, 43 x 47, Црна, 100/Картон

DEN 791.76

Износ
Во продавницата.

Одберете трајни линеарна ниска густина полиетилен може да лагер.Солза и пункција-отпорни може да облоги се одличен избор.Индустриска сила може да облоги за високо-сообраќај апликации.Примена : Може да Лагер; Капацитет Опсег (Јачина на звук) [Max] : 56 гал; Дебелина : 0.7 мили; Одделение : Премија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите