.

.

Gardzen Голем Лист Лажичка Рака Rakes, Остатоци и Двор Отпад за Отстранување, Доаѓа со 72 Галон Градина Торба, Работни Ракавици, Заштитни Влошки

Gardzen Голем Лист Лажичка Рака Rakes, Остатоци и Двор Отпад за Отстранување, Доаѓа со 72 Галон Градина Торба,

DEN 2390.40

Износ
Во продавницата.

Огромна Големина! - Корисна преголеми дворот и градината rakes, лист канџи мерка 17"x 13"x 3" секој.Вие не треба да се превиткуваат толку многу да лажичка лисја и тоа на грбот чувар и тоа многу подобро отколку со користење на вашите раце.Тоа целосно ќе заштеди време и твојот грб!.Ќе ТРЕБА на овие! - Мулти-се користи за лисја, трева клипинг, тревник остатоци и ѓубре расчистување.Зема најмалку 3x повеќе по лажичка.Лесно намалување на вашиот пат во половина со количината на материјалот што се во можност да ги собереш.Зема на крајот се направи тоа добивање сите бриз.Повеќе Ергономски Дизајниран! - Одговара различни големини на корисникот раце.Gardzen Лист Лажичка е удобно на рачниот зглоб и има добар стисок за раката.Не грижете се, тоа ќе пречи на задната страна на вашиот зглобовите од време на време, само од под притисок, има заштитна соочи и работа на ракавици за да се избегне таква болка.Она Што Ќе Добиете! - Оваа група вклучува 1 пар на XL Лист Ноктот Рака Гребло Топки +1pc 72 Галон Обновливи Двор Отпад Торба + 1 пар заштитни соочи + 1 пар на работа ракавици.ОДЛИЧНА ПОДДРШКА за КОРИСНИЦИТЕ - Gardzen сте тука за преземање на одговорноста на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 ЧАСА.Ексклузивна понуда.Заштита на вашиот зглоб.Одговара различни големини на корисникот раце.Добар стисок за раката.Брановидна линија работ го подобрува зафат се вклопуваат.Собереш многу повеќе листови.Поголем лажичка дел за да се минимизира свиткување.Нашите тревник и градини се дел од нашиот дом, но имајќи ги уредни и чисти, може да биде скучна.Со Gardzen лист топки и двор отпад торба во собата, процесот станува многу полесно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите