.

.

Елизабет Hartman Брза Град Ptrn

Елизабет Hartman Брза Град Ptrn

DEN 280.08

Износ
Во продавницата.

Земја На Потекло : Сад.Број на модел : EHMP-001. Објектот Пакет Димензија : 0.13" L x 6.0" W x 9.63" H. Точка Пакет Тежина : 0.0992080179 lb.Елизабет Hartman Брза Град Шема - Инспириран од прекрасен средината век одмор оклопни, оваа ватенка карактеристики стилизирана кабини и дрвја совршен за изложен вашите омилени бои и отпечатоци.Дури и подобро, сè е комбинација споено со директно чини!Вклучува опции за бебе ватенка, етапни ватенка, и пикник ватенка.Заврши големини : бебе 36"x 48", етапни ватенка 60"x 64", пикник 72"x 80".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите