.

.

Крстот-Бод Материјали Везана Needlepoint Занаетите Смешно Шема Дизајни Ангел Животинско Дома Decoriris 16X20 Инчи

Крстот-Бод Материјали Везана Needlepoint Занаетите Смешно Шема Дизајни Ангел Животинско Дома Decoriris 16X20

DEN 2323.20

Износ
Во продавницата.

Постоењето на одредена работа е симбол на вечноста!Ова е совршен подарок од посебно значење за вашите најблиски, љубовници и пријатели.По завршувањето, стави шема во топла вода за 20 минути, а потоа нека се исуши, тогаш може да се направи рамка како што е потребно. [High-end не-токсични за заштита на животната средина материјал] 100% еколошки памук конец, бојата е повеќе светла, мека, нежна, силна и здрав, светла во боја, трајни, и не избледуваат.[Големина и пакување] : 16 x 20 инчи (40 x 50 cm), 11 CT претходно печатени и печат везови платно, high-definition шема, пред подредени везови конец, 2 × игли, 1 × инструкции, 1x ножици мали, ние нудиме повеќе теми Помалку од 20%.Се надевам дека не ми пречи.Жица се состои од 6 жици, така што треба да се подели на 6 жици во 2 3-влакно жици пред да работи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите