.

.

Крстот Бод Печатени Шема Seaview,Пејзажот и Градови,Бродови и Чамци,Морето и Наутички

Крстот Бод Печатени Шема Seaview,Пејзажот и Градови,Бродови и Чамци,Морето и Наутички

DEN 900.00

Износ
Во продавницата.

само печатена форма.полна боја симболи на табелата.палета : DMC.лесно се чита, лесно бод.прочитајте повеќе во опис.Карактеристики : Шифра : print-Т-0316 Број на бода : 11225 Број на бои : 18 Големина за ткаенина Aida 18 Брои,во(cm) : 6.7x6.7(17x17) Палета : DMC отпечатени целосно во боја симболи табелата Везови може да претставува било стил; од класични до современи.Може да изберете што твоето срце желби.Секој сет ќе се избере може да биде совршен подарок за вашите најблиски, или за вашата сопствена колекција.Ако имате често се смета работат во форма која се развива ако вез-сега е време да започнете!Нашите mixed-media форма на везови е ангажирање и информативни забава која ви овозможува да се создаде вистинско ремек-дело.Оваа форма која се развива е лесно да се научат со само неколку едноставни чекори за да се справат и способност да се развијат некои трпение додека се на работа е во тек.Твоите најдобри вез е на чекање за вас тука!ВНИМАНИЕ!Само печатени крстот бод шема!!!Ова е не е завршен проект.Ова е модел кој покажува како да се направи завршен проект со свои раце.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите