.

.

rostsp Јаже Куче Доведе Долго Куче Поводник Круг Маратон Куче Поводник Јаже За Мали, Средни и Големи Кучиња Отворено Одење Обука Милениче Доведе 3M 5M 10M 20М

rostsp Јаже Куче Доведе Долго Куче Поводник Круг Маратон Куче Поводник Јаже За Мали, Средни и Големи Кучиња

DEN 1064.16

Износ
Во продавницата.

Материјал : climing квалитет најлон webbing + пена справи со Големина : 3М/5 M/10 M/20 МИЛИОНИ долго, 0.8 cm дијаметар.Анти се повлече пес олово,Силна дизајн може да издржи големи удари, заштита на домашни миленици од штета.Силни и издржливи метална кука да се справи со силна повлекува на вашето куче, и нема да му наштети на вашата страна.Нашите миленичиња поводник со јаже се лизга е наменета за активни миленици во текот на обуката, одење, џогирање, пешачење, на плажа, или каде и целосна контрола е потребно.Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение и среќен шопинг. :Материјал : climing квалитет најлон webbing + пена справи со:Големина : 3М/5 M/10 M/20 МИЛИОНИ долго, 0.8 cm дијаметар:Функција : Удобно Рачки, Долго Влечење:Погоден Раса : Мали, Средни, Големи Кучиња:забелешка : :ве Молиме оставете порака за грешка на 0.1-0.5 cm, грешка ќе бидат различни, поради прирачник за мерење:се Должи на разликата меѓу екранот и светлината, сликата не може да се покаже вистинската боја на производот, ви благодариме за вашето разбирање:Производ пакет : куче поводник * 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите