.

.

Пливаат Обука Помош се Повлече Шамандура за Горниот дел од Телото Сила и Водни Вода Вежба – Базен Опрема Пена Повлече Шамандура од Пливање Истражување (Возрасни & П

Пливаат Обука Помош се Повлече Шамандура за Горниот дел од Телото Сила и Водни Вода Вежба – Базен Опрема Пена

DEN 358.80

Износ
Во продавницата.

Се повлече бови помогне во развојот на горниот дел од телото сила и обезбедува соодветно усогласување во водата за време на пливање вежбање.Сместени помеѓу бутовите да го подигнете ги нозете и неутрализира природни корне предлози.Меки, удобни затворен мобилен ЕВА пена.Боја : Сина/Жолта.Достапни големини : Возрасни (9.25 x 4 x 6 инчи), Јуниор (8.5 x 3.5 x 5 инчи).На Пливаат Истражување се повлече шамандура е дизајнирана да им помогне во зацврстување на горниот дел од телото, додека обезбедување на соодветно усогласување и кота на нозе.Предупредување : Ова не е живот заштеда на уредот.Не оставајте деца без надзор додека овој уред е во употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите