.

.

DC Comics Бебе Правда Лигата Медиокритет Обука Панталони Multipack

DC Comics Бебе Правда Лигата Медиокритет Обука Панталони Multipack

DEN 190.08

Износ
Во продавницата.

100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Супер меки чешлани памук надворешната школка го опкружува полиестер мрежа наменета да ви ги учат децата да се признае и да дејствува врз мали протекување.Достапни во 3pk, 7pk и 10pk големини на 2 T, 3 T и 4 T.Сите pack големини се дизајнирани tagless за максимална удобност.Службен овластен лиценциран производ да ти донесе од страна на занаетчиски.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите