.

.

Интензивна Брзо Обновување Око Нега Против Стареење Гел (Третира Подпухналост и Темни Кругови)

Интензивна Брзо Обновување Око Нега Против Стареење Гел (Третира Подпухналост и Темни Кругови)

DEN 1919.76

Износ
Во продавницата.

МИНИМИЗИРА ФИНИ ЛИНИИ на Оваа светлина гел минимизира појавата на фини линии, под око брчките и досадни врани нозе за убава, младешки изглед.UTLRA-ХИДРАТАНТЕН На чувствителната кожа околу очите треба дополнителна нега, па тоа око гел е ултра-хидратантен и навлажнувачки.Го НАМАЛУВА ПОДУЕНИ ОЧИ Нашиот најпродаван око нега ги намалува темните кругови и го намалува под-око подпухналост за блескава сјај.ЗБОГАТЕН СО ВИТАМИНИ Оваа анти-стареењето гел се напојува од страна на збогатување Состојки на Витамин Д & А, па ќе се чувствувате освежени по секоја употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите