.

.

МАК Siskiyou Љубител на Спортот Продавница Минесота Викинзите Beachfarer Шише Настроената очила за сонце Една Големина Тим Боја

МАК Siskiyou Љубител на Спортот Продавница Минесота Викинзите Beachfarer Шише Настроената очила за сонце Една

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Увезени.Поликарбонат леќа.Официјално лиценцирани производ.Максимална UVA/UVB заштита.Грбот функција шише настроената совети.Стил и функционалност се во совршен баланс со овие тренд на очила за сонце.Тимот графика на секоја рака.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите