.

.

ATTDDP Паметни Очила,Отворен Уво Слушалки со Bluetooth Photochromic очила за сонце Анти Blue Ray,IP6 Водоотпорен Аудио Очила,Рака-Бесплатен Повик и Музика,Паметни Очила за Жените и Ма

ATTDDP Паметни Очила,Отворен Уво Слушалки со Bluetooth Photochromic очила за сонце Анти Blue Ray,IP6 Водоотпорен

DEN 2759.76

Износ
Во продавницата.

Сино Светло за Филтрирање или Поларизирани " очила со Леќи - Нејзината сина светлина филтер намалува екран сјајот за заштита на вашите очи, со што се намалува напрегање на очите, па тие се чувствувате свежи и фокусирани, додека ужива во забава или за работа, додека поларизирана замена на леќа штитови твоите очи од сонце.Bluetooth 5.0 Connection - Стабилен и лесно да пристапите да вашиот повик телефони,работи со сите уреди кои што се Bluetooth-от.Треба само да се префрлат на паметни очила, Сигурен Bluetooth опсег до 10-15 метри!.Вградениот Микрофон и Јазик - Со овој паметни очила,можете да одат hands-free кога преземање на повици благодарение на дискретна omnidirectional микрофонот вградени во рамката.Допрете Контроли/Подобрување на животниот Век на Батеријата - Со лесна осетлив на допир и интегриран сензор за движење, можете да ги контролирате јачината на звукот, пристап на вашиот телефон глас асистент или да го исклучите вашиот аудио очила за сонце. Батерија музика очила за сонце со најмногу 6 часа континуирано слушање на плаќање.Нашите очила за сонце целосно да ја наполните во 1 час.IP65 ОТПОРНОСТ на ВОДА -Водоотпорен, пот-доказ и поздравниот отпор за секојдневно носење и активности на отворено.Тоа може да се заштитат очите од штетните зраци на сонцето, кога сте на плажа, риболов, едрење, лов, голф, велосипедизам, качување,ектс!Покрај тоа, можете да мислам на тоа како : роденденски подароци, Денот на Таткото, Божиќ, денот на Благодарноста, за вашето семејство, роднини, пријатели, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите