.

.

Botched Работењето на Одборот Игра за Возрасни Електронски Пародија Игра на Работењето Игра

Botched Работењето на Одборот Игра за Возрасни Електронски Пародија Игра на Работењето Игра

DEN 347.76

Износ
Во продавницата.

Ако пинцети допир страни на дупки, на ѕвончето ќе се исклучи и ќе мора да се преселат на следното болест.Сугерира Возраст од 12 години и нагоре По 2 или повеќе играчи Бара 2x 1.Тоа е возрасни лица верзија на класичниот Работењето на одборот игра!Има смеење гас течење во операционата сала и лекарите се чувствувате малку.Обидете се да добие што повеќе делови како што можете да пред тајмерот истече времето, без да се buzzed.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите